Szkolny Konkurs na Stroik Świąteczny

07.01.2013

W ostatnim tygodniu przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły, po raz piąty, uczestniczyli w Konkursie na najpiękniejszy stroik świąteczny.
Konkurs ten z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem młodzieży. W tym roku do konkursu zgłosiły się 23 dwuosobowe zespoły, które „na żywo” w trakcie godziny musiały przygotować stroik wg własnego pomysłu. Wszyscy uczestnicy bardzo zaangażowali się w zabawę i z dokładną precyzją dekorowali swoje dzieła.
Jury (w składzie Ewa Darul, Joanna Gadomska, Elżbieta Goińska, Artur Rosiak oraz dziennikarze portalu Wirtualny Konin i Lm.Konin) podczas oceny miało bardzo trudne zadanie, które stroiki nagrodzić i które wyróżnić. Wszystkie prace były ciekawe i dopracowane. Komisja konkursowa oceniała stroiki pod względem estetycznym, pomysłowości uczniów i wkładu pracy włożonego w przygotowanie stroika. Po długiej debacie jury zadecydowało, że pierwsze miejsce zajęli: Patryk Durski i Tomasz Folta z klasy I TŻ., drugie miejsce w konkursie zajęły Natalia Tomczak i Aleksandra Puszkiewicz z klasy II LO ts, a trzecie – Agata Bugaj i Agata Panowicz (klasa III LOe). Wyróżnienia natomiast zdobyły stroiki: Michała Szkudlarka i Szymona Błaszczyńskiego (I LO ts) oraz Adriana Lebiody i Artura Rudolfa (II LO ts). Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.

 

Wersja do druku
« inne aktualności

fundusz stypendialny Narodowe Siły Zbrojne