Dyrektorzy

 

 

1. Piechnik Bolesław – kierownik szkoły – 01.06.1959-31.08.1961


2. Lenda Ludwik – kierownik szkoły – 01.09.1961-31.08.1968


3. Pipczyńska Elżbieta – dyrektor - 01.09.1965-15.12.1976


4. Włodarczyk Józef –z-ca dyrektora - 01.09.1974-1976


5. Zagórowski Wiesław – dyrektor – 15.01.1976-31.08.1987


6. Janasek Henryk – dyrektor – 01.09.1987-30.09.2005


7. Matczak-Gaj Anna – dyrektor – 01.10.2005 - nadal

 


fundusz stypendialny Narodowe Siły Zbrojne